İstanbul’da korkunç kaza: Motosiklet sürücüsü ölümden döndü

İHA

Kağıthane Harmantepe Mahallesi’nde bulunan Saray Sokak’ta Yusuf Lafcı hakimiyetinde ilerleyen ve yanında iki yolcunun da bulunduğu aracın freni boşaldı.

Ardından bayır aşağı süratle ilerleyen araç, park halinde bulunan başka bir araca çarptı.

O esnada aracın önünde bekleyerek sohbet eden bir motosiklet sürücüsü ve aracın yanında sandalyede oturan bir vatandaş, süratle gelen araçtan şans eseri kurtuldu.

Şaşkınlıkla yaşananları izledi

Ölümden dönen motosiklet sürücüsü kazanın ardından şaşkın bir şekilde arkasına bakarak yaşananları izledi. Yusuf Lafcı ve beraberindeki iki yolcu ise hafif şekilde yaralandı.

Yolculardan birisi olay yerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olayın yaşandığı kaza ve motosiklet sürücüsünün saniyelerle hayatta kaldığı anlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

“Kimseye bir şey olmadığı için sevindik”

Yaşanan kazaya tanık olan Ethem Kurukaya, “Biz arkadaşlarla parktaydık. Sonra caminin önüne gelmiştim. Yukarıdan aracın gaza basarak geldiğini gördüm. O sırada ‘Eyvah’ dedim. Ancak bu araca vurdu. Kimseye bir şey olmadığı için sevindik. Sonuçta burada çocuklar vardı. Cana gelmediği için sevindik. Ben caminin önünde diğer arabanın yanında duruyordum.

Bu araç park halindeydi. Diğer araçta bir sürücü ve yanında iki kadın vardı. Sanırım arkada duran kişinin kolu kırılmıştı. Ambulans geldikten sonra ifade verdiler. Yaralı kadın hastaneye götürüldü. Şoför ve diğer kadın yolcu ayaktaydı. Biz sürücüye sorduğumuzda, ‘Kazanın nasıl olduğunu anlamadım’ dedi. Frene basıp basmadığını veya tutmadığını bilemiyoruz” dedi.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x